Family

27. října 2011 v 13:24 |  Family
Selena má velmi silný přístup se svou rodinou, kdykoliv může jít do Grand Prairie, Texas, kde se narodil a žila většinu svého dětství, navštívit ji. Navíc, ve své show nebo kdekoli kde ona je, její matka a nevlastní otec jsou její společností, abyji vždy pomohli s něčím, co potřebuje.

Ale ne všechno, bylo v životě Seleny tak snadné.

Její matka byla 16 let, a že on žil většinu z jeho dětství v jeho babičky, protože její matka neměla odejít ze školy, když si to. A jak jeho babička se starala o tolik dětí, zatímco oni zůstali s ní, Selena jen roste s bratranci.

Když ji bylo 5 let, její rodiče, Mandy Teefey a Ricardo Joel Gomez, Split, a to Selena nebylo snadné překonat. Byla bez pochopení důvodů pro rozdělení a bojoval se svou matkou za to, že normální rodina s otcem a matkou, stejně jako ostatní děti měly. Ale postupem času, se zvyknout si na situaci a pochopit strany rodičů.
Mandy Teefey je opravdu bojovník v životě Seleny, stejně jako těhotné velmi mladá, nikdy nedala na sobě znát smutek, i když v té době byla situace velmi nejisté a složité.

Po oddělení se Ricardo Gomez, Mandy koupil byt a nastěhovala se Selenou. V té době začala studovat na vysoké škole, a ještě se nepřestal starat o Selenu. Chodila do školy, bydleli spolu mince kupovat pohonné hmoty pro vozidla, která byla vždy z plynu a jejich situace byla velmi složitá. Ale i přes to, všichni víme, že Mandy odvedla skvělou práci a zaslouží si náš respekt a náklonnost.
I když to není moc udržovat kontakt se svým otcem osobně Selena vždy měl jeho podporu v jeho kariéře. V testu na Barney, Ricardo Gomez byl velmi nervózní, a opravdu doufám, že to v pořádku, její dceru. Ve skutečnosti to nebylo jednoduché starat se o naše diva v dětství, a to i po rozkolu s Mandy.

V době, kdy Selena se narodila, Ricardo pracoval a studoval zároveň získával pomoc při placení za dceru Mandy.

Naštěstí pro Selenu v roce 2006, když jí bylo 14, její matka Mandy si vzala Brian Teefey, její aktuální nevlastní otec.
Jejich vztah je dnes tak krásný! Selena ho považuje za svého druhého otce, a vždy, když potřebujete něco, on je tam na pomoc. Brian je jistě velký krok, otec a hodně Sel pomohl.

Mandy a Sel v době, kdy se stěhovaly do Los Angeles, a Selena začala svou kariéru v Disney Channel Kouzelníci z Waverly.
Jedním z lidí, kterých se Sel nevzdala byla Priscilla Deleon. Dělí je pouze šest měsíců , obě sestry se cítí jako dospělé a sdílejí spolu všechny tajemství.

Všichni jsme viděli, jak je rodina důležitá v životě naší milované Seleny, takže mějte svoj rodi nu navždy ve svém srdci!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama